Naszywki

Naszywki z logo firmy to forma pośredniego wykonywania nadruku lub haftu, co oznacza, że znakowanie nie jest wykonywane bezpośrednio na odzieży.

Charakteryzuje się dużą odpornością na pranie i ścieranie. Jest bardzo dobrym sposobem nanoszenia logotypów szczególnie na odzież o trudnej strukturze jak polary lub czapki zimowe. W Logos Dystrybucja oferujemy 3 metody wykonywania naszywek.Naszywka haftowana

Naszywka haftowana WWF

Jest to metoda pośredniego haftu komputerowego, szczególnie polecana przy drobnych elementach na odzieży polarowej, gdzie drobne elementy włosia polarowego mogą przykrywać fragmenty logotypu, polecana również przy kurtkach softshell z racji na mniejszą ingerencję w strukturę kurtki niż tradycyjny haft komputerowy.

Naszywka sublimowana

Naszywka sublimowana bacardi

Specjalny materiał poliestrowy zabarwiony grafiką klienta. Powierzchnia naszywki specjalnej posiada materiałową strukturę. Jest to jedna z tańszych naszywek, charakteryzująca się bardzo wysoką trwałością oraz wysokim odzwierciedleniem kolorów i szczegółów zawartych w grafice. Jej koszt uzależniony jest od nakładu oraz kształtu samej naszywki.

Elastomer

Elastomer

Naszywki elastomerowe zwane także ‘żelkami’ z racji na swoją giętką, gumową strukturę, tworzone są z PCV, dzięki czemu istnieje możliwość nakładania wielu warstw kolorów i uzyskiwania wypukłości oraz trójwymiarowości. Są doskonałym uzupełnieniem kompleksowego oznakowania produktu. Dostępne od dużych nakładów ilościowych.


Sprawdź pozostałe techniki znakowania odzieży.