Opublikowano

Brandowana odzież w świecie sportu

5/5 - (1 ilość ocen)

Znakowana odzież jest nieodłącznym elementem większości branż. Pewnego razu nasza droga przecięła się z firmą CST Poland będącą producentem ogumienia rowerowego, które jest obecne na całym świecie poprzez udział w sztafecie dookoła świata Bike Jamboree. Większość uczestników tej śmiałej wyprawy, korzystają z niezawodnych opon CST.      

Ogumienie CST dynamicznie się rozwija, każdego roku robiąc zdecydowany krok do przodu. Od kilku lat flagowym projektem CST w Polsce jest grupa kolarska CST 7R MTB Team, której liderem jest wielokrotny mistrz Polski Dariusz Batek. Opon CST używa coraz więcej ekip kolarskich w Polsce. Oferta CST nie tylko przeznaczona jest na rynek rowerowy, ale to również opony do motocykli, ATV i 4×4. W tych segmentach rynku CST cieszy się bardzo dobrą opinią wśród odbiorców. Opony CST dadzą Ci wyniki, jakich oczekujesz, trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort jazdy – wszystko to w przystępnej cenie. Naszą specjalnością jest offroad w każdej jego odsłonie.

Wysoka jakość dewizą firmy

Firma CST od początku zaznaczała, że decydującym czynnikiem przy wyborze odzieży i dostawcy jest jakość produktu oraz oferowanych usług.

Co skłoniło Was do zamówienia odzieży firmowej?

Chcemy aby nasi zawodnicy i ambasadorzy, jak również sklepy partnerskie godnie reprezentowały naszą markę. Zapotrzebowanie na odzież firmową, a głównie marketingową jest co roku bardzo duże. Dlatego stawiamy na jakość, aby ludzie kojarzyli nas z firmą godną zaufania – mówi Paweł, jeden z przedstawicieli marki CST.

Tak narodziła się koncepcja produkcji czapek z haftem 3D, który jest jedną z najefektowniejszych zdobień tego typu gadżetów reklamowych. Czapki służyły nie tylko zawodnikom, ale także wszystkim partnerom firmy CST, a także niektórzy kibice zostali szczęśliwymi nabywcami.

Proces produkcyjny czapek z haftem 3D

Co było dla Państwa szczególnie ważne przy zamawianiu odzieży?

Przede wszystkim stosunek ceny do jakości oraz możliwość szybkiego dostarczenia gotowego produktu z racji na dość pilny deadline. W taki sposób trafiliśmy na Państwa firmę a opiekun naszego zamówienia kapitalnie wywiązał się z obowiązków, służąc przy tym fachowym doradztwem opartym na wieloletnim doświadczeniu.

Spotkaliśmy z dość napiętym deadlinem, jednak nie przeszkodziło w jakościowym wykonaniu haftu 3D, dzięki czemu nie tylko udało się nam zmieścić w wyznaczonym terminie ale także dostarczyć gotowy produkt, który spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób w firmie.

Wrażenia ze współpracy

Jakie odniósł Pan wrażenia, współpracując z nami w zakresie realizacji odzieży?

Kontakt z działem handlowym jest bardzo dobry. Jakość odzieży i nadruku mocno konkurencyjna co do innych firm z branży. Osoby pracujące tam są bardzo pomocne na każdym etapie realizacji, nie tylko przy składaniu zamówienia. Rozwiązaniem, które zredukowało ryzyko zamówienia produktu przez internet, była możliwość otrzymania kilku testowych czapek, dzięki czemu mogliśmy organoleptycznie ocenić, który model spełnia nasze wymagania

Lata doświadczenia nauczyły nas, że kupno produktu bez wcześniejszych fizycznych oględzin jego jakości jest sprawą ryzykowną – aby zminimalizować ryzyko niezadowolenia z realizacji, skłaniamy się ku wysyłce testowego produktu (bez zdobienia), abyś był 100% pewny, że zamówiona przez Ciebie odzież spełni twoje oczekiwania.

Gotowy produkt, przygotowany dla firmy CST

 

Jak firma CST zyskała na współpracy z nami?

Odzież, która została wyprodukowana bardzo wpływa na wizerunek naszej firmy. W świecie rowerowym i szeroko pojętego offroadu wygląd zawodników jest  oceniany, dlatego też reprezentanci naszej firmy muszą zawsze dobrze wyglądać. Wybrane przez nas produkty są najwyższej jakości, co bardzo pozytywnie jest odbierane przez osoby z zewnątrz.


Prowadzisz działalność z zakresu usług sportowych? Zainspiruj się i napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie odzież, która poprawi Twój wizerunek w branży!

Zainspirowała Cię ta historia?

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie:

Czapka z daszkiem 5-panelowa RAP

Sprawdź teraz

Czapka z daszkiem Atlantis Snap Back Cap

Sprawdź teraz