blog

Projekt odzieży firmowej – skorzystaj z pomocy STYLISTY

 • Twoja firma utożsamia się z konkretnymi barwami i chcesz wykorzystać to w projekcie odzieży roboczej? A może poszukujesz odzieży o konkretnych parametrach i zależy Ci na określonych detalach? Nie musisz dłużej szukać – jesteś we właściwym miejscu.
 • Przekaż nam swoją koncepcję, a już niedługo będziesz trzymał w rękach swoją nową odzież firmową, która spełni Twoje oczekiwania w 100%.
 • Jeśli nie masz pomysłu na komunikację wizualną swojej marki – przygotujemy całość, od początku do końca. Zadbamy, aby odzież i logotyp idealnie ze sobą współgrały i tworzyły spójny projekt.
 • Weźmiemy pod uwagę kolorystykę oraz funkcjonalność odzieży i stworzymy zestaw odzieży firmowej dopasowany do Twoich potrzeb.
zamów projekt odzieży
creative creative

Projekt logo – wyróżnij się

Dobre logo sprawi, że pozostaniesz w pamięci klientów na długo. To obowiązkowy element komunikacji wizualnej każdej firmy. Postaw więc na logo stworzone przez zespół kreatywny Logos i wyróżnij swoją markę.

Logo jest niezbędne podczas projektowania odzieży dla pracowników. Umieszczenie na ubraniach samej nazwy firmy nie przyniesie oczekiwanego efektu. Dlatego, jeśli nie posiadasz znaku firmowego, zdecyduj się na projekt logo, który chętnie dla Ciebie przygotujemy.

Co zyskujesz, wybierając projekt w Logos?

 • Przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt logotypu, do którego będziesz mógł zaproponować poprawki.
 • Otrzymasz gotowe logo w formacie wektorowym, wraz z księgą znaków, dzięki czemu bez problemu wykorzystasz je w kolejnych projektach.
 • Jeśli nie będziesz zadowolony z otrzymanego projektu, zwrócimy Ci pieniądze.

Twoje logo nie oddaje charakteru firmy? Projekt ma kilka lat i czujesz, że czas na coś nowego? Zmodyfikujemy i odświeżymy logo Twojej marki, bazując na Twoich wskazówkach lub podchodząc do projektu w pełni kreatywnie.

zamów projekt odzieży
blog

Odzież na specjalne okazje – postaw na mocną komunikację wizualną i daj się zauważyć

Przygotowujesz jubileusz w firmie, a może organizujesz festiwal? Wiele okazji wymaga specjalnie zaprojektowanej odzieży. Jeśli przed Tobą event, który wymaga tego typu przygotowania, dobrze trafiłeś.

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt odzieży, dopasowując go do rodzaju wydarzenia. Będziemy bazować na Twoich sugestiach lub przygotujemy projekt znakowania w pełni samodzielnie, w zależności od Twoich preferencji.

Możesz wybrać znakowanie na każdym rodzaju odzieży – doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Decydując się na nasze usługi, masz pewność, że w pełni przeanalizujemy rodzaj eventu i dopasujemy projekt do charakteru Twojej marki.

sprawdź
creative

Twoja własna marka odzieżowa na wyciągnięcie ręki

Planujesz podbić rynek tekstyliów, ale nie wiesz od czego zacząć? Postaw na wiedzę specjalistów! Masz gwarancję nieszablonowego podejścia do tematu – każdy projekt marki odzieżowej traktujemy kreatywnie, a ilość pomysłów często zaskakuje nas samych.

Przedstaw nam wizję swojej marki odzieżowej, a to wystarczy, abyśmy mogli zacząć działać. W celu zweryfikowania jakości przygotujemy dla Ciebie pakiet odzieży. Otrzymasz od nas także wizualizację odzieży, która będzie stanowić pierwszy krok w kierunku własnej marki odzieżowej. Jeśli jakość i projekt spełnią Twoje oczekiwania, zajmiemy się wykonaniem dla Ciebie prototypu odzieży.

Wtedy już tylko od Ciebie będzie zależało, kiedy zdecydujesz się na kolejny etap, czyli rozpoczęcie promocji swojej nowej marki odzieżowej.

sprawdź
Zainspiruj się
Czekamy na Twoją wiadomość!

Masz pytanie dotyczące realizacji Twojego zamówienia? Szukasz informacji o naszej ofercie? Zastanawiasz się, który produkt wybrać i potrzebujesz porady? Lub… chcesz się z nami przywitać?

*Zapytania przesłane za pośrednictwem formularza traktujemy priorytetowo, odpowiemy na Twoją wiadomość możliwie najszybciej.

  file

  Oni wybrali naszą odzież
  ×

  Szukaj na stronie

  X