Dlaczego my?

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
Od 2008 roku pomagamy małym i dużym firmom dobierać odzież pracowniczą, która stanie się najlepszą wizytówką ich biznesu. Przez te lata zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie dzięki, którym możesz być spokojny o swój projekt.

25 000 PRODUKTÓW
Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt tysięcy sztuk odzieży różnych marek. Dystrybuujemy zarówno odzież reklamową, roboczą jak i elementy garderoby przystosowane do biznesowego dress code’u. Twoja branża posiada konkretne wymogi dotyczące parametrów odzieży lub jej kolorystyki? Zadbamy, aby zaoferowana przez nas odzież spełniła postawione warunki.

SPRAWDZONE I TRWAŁE METODY ZDOBIENIA
Oferujemy ponad 15 trwałych metod znakowania, które poprawią wizerunek Twoich pracowników. Zawsze dobieramy odpowiednią technikę do wykonywanego projektu oraz odzieży.

INDYWIDUALNY OPIEKUN
Postaramy się, aby zamówienie odzieży nie było dla Ciebie problemem. Otrzymasz indywidualnego opiekuna, który po rozpoznaniu Twoich potrzeb, przygotuje odpowiednią odzież dla Twojej branży. Będzie on do Twojej dyspozycji podczas wszystkich Twoich zamówień.

JUŻ OD 20 SZTUK
Ubieramy zarówno duże przedsiębiorstwa jak również małe firmy. Już od 20 sztuk odzieży wykonamy Twoje logo na odzieży.

ODZIEŻ DO WGLĄDU
Wszyscy nie lubimy zakupów ‘w ciemno’. U nas masz możliwość bezpłatnego dotknięcia i obejrzenia zaproponowanych produktów przed wykonaniem realizacji.

PROTOTYP
Jeśli nie jesteś pewny czy kolorystyka lub umiejscowienie logotypu spełni Twoje oczekiwania, wykonamy dla Ciebie prototyp, abyś miał pewność, że zamówienie pokryje się z Twoimi założeniami.

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRODUKTY I NADRUKI
Dokładamy starań, aby zarówno nasza odzież jak i oferowane przez nas usługi stały na jak najwyższym poziomie. Udzielamy rocznej gwarancji na odzież i nadruki
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych lub wynikłych z nieodpowiedniej pielęgnacji produktu.

WIZUALIZACJA
Do każdej wyceny przygotowujemy bezpłatną wizualizację, obrazującą potencjalne znakowanie. Możesz dokonywać wielokrotnych zmian – a to wszystko bez żadnych opłat!

DOMÓWIENIE MNIEJSZYCH ILOŚCI
Zamówiłeś odzież dla pracowników, ale w międzyczasie zrekrutowałeś nowe osoby?
Skontaktuj się z Twoim opiekunem, a wykona dla Ciebie kilka dodatkowych sztuk odzieży.

GLOBALNY ZASIĘG
Działamy wysyłkowo głównie na terenie Unii Europejskiej, aczkolwiek jesteśmy w stanie dostarczyć nasz produkt w dowolne miejsce na świecie!