O nas

LOGOS Dystrybucja … Ubieramy duże i małe firmy. Nasza specjalność to odzież do służbowa dla każdej branży – dla Twoich pracowników, Twojego zespołu…. z logo Twojej firmy !

Oferta dla firm dużych i małych

Nasza firma powstała w 2008 r zaczynając od dystrybucji i znakowania prostej odzieży reklamowej.

Dziś jesteśmy importerem oraz dystrybutorem korporacyjnej odzieży dla firm – blisko 60 marek.

Od dłuższego czasu „ubieramy” jedne z największych firm w Polsce, jak również dużą ilość średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki czemu mamy spore doświadczenie w tym co robimy.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami odzieży , możemy naszym klientom zaoferować wyjątkowo atrakcyjne warunki handlowe, jak również szybką i profesjonalną logistykę.

W czasie swojej działalności firma LOGOS Dystrybucja wykonała znakowanie na tysiącach szt odzieży zarówno metodami haftu komputerowego jak i nadruku – co również sprawiło że dziś nasze doświadczenie i możliwości w tym zakresie są bardzo duże.

Stawiamy na dobrą jakość materiałów, funkcjonalność produktów, przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz szybką i solidną realizację zleceń.

Współpraca z różnego rodzaju firmami zarówno niewielkimi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami, oraz wieloletnia działalność w branży budują naszą wiedzę i doświadczenie. Każdego roku realizujemy niezliczoną ilość projektów, a wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się między innymi takie marki jak: Black Red White, Casio Zibi – Polska, Grupa Żywiec S.A., Intel Poland , Festival Off Plus Camera ora zwiel innych.

Z produktów naszej firmy korzystają zarówno pracownicy hoteli, restauracji, firm transportowych i salonów sprzedażowych jak również zakładów produkcyjnych, agencji reklamowych czy też służby mundurowe.

Misja działania

Nasza odzież firmowa wizytówką Twojej firmy – taki jest główny cel naszego działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty cechowała dobra jakość, wysoka funkcjonalność i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zdobienia. Szeroki asortyment i współpraca z kilkudziesięcioma markami pozwalają nam oferować ubrania do pracy w budynku i na zewnątrz, na spotkania biznesowe i do obsługi klienta jak również do wymagających zadań w kuchni.

Z chęcią wykonujemy także efektowną odzież promocyjną dedykowaną na różnego rodzaju eventy. W końcu czapeczki czy t-shirty z logo firmy noszone przez Twoich klientów to znakomita reklama marki.