O nas

Nasza firma powstała w 2008 r. zaczynając od dystrybucji i znakowania prostej odzieży reklamowej. Dziś jesteśmy importerem oraz dystrybutorem korporacyjnej odzieży dla firm – w naszej ofercie znajdziesz ponad 80 marek odzieżowych, począwszy od producentów taniej odzieży reklamowej po produkty premium, skrojone na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Ubieramy zarówno małe firmy jak i wielkie koncerny, dzięki czemu potrafimy sprostać potrzebom każdego klienta. Nie ważne, czy Twoje zamówienie opiewa na kilkanaście czy kilka tysięcy sztuk – zawsze dbamy, abyś czuł się doceniony i obsłużony z jak największą starannością.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami odzieży , możemy naszym klientom zaoferować wyjątkowo atrakcyjne warunki handlowe, jak również szybką i profesjonalną logistykę.

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość materiałów, funkcjonalność produktów, profesjonalne doradztwo oraz oraz szybką i solidną realizację zleceń.

Współpraca z różnego rodzaju firmami zarówno niewielkimi przedsiębiorstwami, jak i dużymi korporacjami, oraz wieloletnia działalność w branży budują naszą wiedzę i doświadczenie. Każdego roku realizujemy niezliczoną ilość projektów, a wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się między innymi takie marki jak: Grupa Żywiec, Kikkoman, Koelner, BorgWarner, Casio, Suempol, Lider Taxi, Castorama, WWF, Samsung, TVP i wiele innych mniejszych lub większych przedsiębiorstw.

Z produktów naszej firmy korzystają zarówno pracownicy hoteli, restauracji, firm transportowych i salonów sprzedażowych jak również zakładów produkcyjnych, agencji reklamowych czy też służby mundurowe.

Misja działania

Nasza odzież firmowa wizytówką Twojej firmy” – taki jest główny cel naszego działania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty cechowała dobra jakość, wysoka funkcjonalność i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zdobienia. Szeroki asortyment i współpraca z kilkudziesięcioma markami pozwalają nam oferować ubrania do pracy w budynku i na zewnątrz, na spotkania biznesowe i do obsługi klienta jak również do wymagających zadań w kuchni.

Z chęcią wykonujemy także efektowną odzież promocyjną dedykowaną na różnego rodzaju eventy, targi czy wyjazdy szkoleniowe.

W końcu czapki, ręczniki czy t-shirty z logo firmy noszone przez Twoich klientów to znakomita reklama marki.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb!