Opublikowano

Odzież z logo – fizyczny i mocny nośnik reklamowy, dla firm działających w internecie

5/5 - (3 ilość ocen)

 

O ile ilość trenerów personalnych w naszym kraju przybiera na sile, o tyle ilość osób hakujących tłuszcz ogranicza się do dwóch osób – Arek i Wiktor tworzący markę Ponad Poziom to duet, który naprawdę potrafi nie tylko pomóc zbudować wymarzoną sylwetkę, ale także wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe. W jaki sposób do nas trafili? Jakie były ich oczekiwania i czy nasza współpraca spełniła ich oczekiwania?

Co było dla Was ważne podczas szukania odzieży?

Ponad Poziom: Przede wszystkim jakość wykonania oraz rozsądna cena.  Korzystaliśmy z kilku firm produkujących odzież i dopiero tutaj znaleźliśmy ubrania odpowiadające w 100% naszym oczekiwaniom.

Czy odzież z logo w jakimś stopniu pomaga w budowaniu Waszej marki?

Ponad Poziom: Jak najbardziej. Od początku pracujemy na to, żeby marka Ponad Poziom była kojarzona z jakością. W kwestii odzieży nie mogło być inaczej. Niejednokrotnie dostawaliśmy zapytania od postronnych osób, skąd mamy tak fajne koszulki, bluzy czy tank-topy. I kiedy będą na sprzedaż, bo chętnie by w nich ćwiczyli. Póki co, odzież dostępna jest tylko dla naszych podopiecznych. Mając fizyczny produkt z którego korzystają na co dzień łatwiej utożsamiają się z marką. Działamy tylko online, dlatego jest to dla nas ważne. Internetowa marka dosłownie staje się namacalna. Dodatkowo, robiąc trening w miejscu publicznym stają się żywą reklamą naszych usług.  Sami też robią sobie zdjęcia w koszulkach  i oznaczają nasz profil w mediach społecznościowych. Lepszy deal zrobił tylko Szumowski na respiratorach.

LOGOS: Jak widać, to tylko potwierdza fakt, że inwestycja w odzież reklamową działa pozytywnie na rozwój i wizualne kojarzenie marki. Bez względu na specyfikę branży w której funkcjonuje Twoja firma, zakup gadżetów reklamowych w postaci odzieży z logo pozwala na znaczne zwiększenie zasięgu i dotarcie do większych liczby klientów.

Dla kogo i w jakich celach była przeznaczona?

Ponad Poziom: Odzież jest przeznaczona przede wszystkim dla naszych podopiecznych. Są to osoby aktywne, dla których ruch jest tak naturalny jak mycie zębów. Nasze ubrania noszą przede wszystkim podczas swoich treningów. Dlatego potrzebowaliśmy materiałów najlepszej jakości. Takich, które wytrzymują wielokrotne prania i zachowają jakość w nienaruszonym stanie.

Czy końcowy produkt spełnił wasze oczekiwania?

Ponad Poziom:  Zdecydowanie. Jednym z największych mankamentów odzieży  jest to, że lubi się ona kurczyć po wielokrotnym praniu. Korzystając z produktów Logos,  nie było takich problemów i rozmiar pozostaje niezmienny. Dodatkowo, nadruk na koszulkach nie kruszy się i nie odbarwia Po praniu koszulka wygląda jakby dopiero co została rozpakowana z folii. A biorąc pod uwagę dynamiczną eksploatację podczas treningów, jest to atut, który świadczy o bardzo wysokiej jakości.

LOGOS: Biorąc pod uwagę specyfikę działalności chłopaków i przeznaczenie odzieży, zakładaliśmy że będzie ona prana znacznie częściej od standardowej odzieży przeznaczonej na co dzień. Dlatego finalnie postawiliśmy na sitodruk oraz koszulki t-shirt wykonane z niekurczliwej bawełny, odpornej na pranie w wysokich temperaturach – dzięki czemu udało się uzyskać produkt o bardzo wysokiej trwałości. Dodatkowo odzież została oznaczona metkami z logo, dając efekt w pełni spersonalizowanego produktu, szytego na specjalne zamówienie.

Jakie są wasze wrażenia ze współpracy z Logos Dystrybucja ?

Ponad Poziom: Przede wszystkim komunikacja i elastyczność na najwyższym poziomie. Czyli wszystko to, czego oczekujemy od współpracy. Od wstępnych projektów, przez realizację, aż po otrzymanie fizycznego produktu do ręki. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Specjaliści z  Logos Dystrybucja cierpliwie odpowiadają na każde zapytania, a na życzenie klienta wprowadza wszelkie modyfikacje. Od pierwszego kontaktu czuć, że zadowolenie kupującego stawia się tutaj na pierwszym miejscu. A efekt finalny współpracy tylko to potwierdza. Zresztą, nie trzeba wierzyć nam na słowo. Wystarczy zapytać naszych podopiecznych. Sami przyznają, że są pod wrażeniem produktu, który śmiało może konkurować ze znanymi brandami w kwestiach wykonania i trwałości.

Od lat wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, starając się zapewnić mu jak najbardziej komfortową drogę od pomysłu do zrealizowania zamówienia. Począwszy od przygotowania wizualnego projektu, poprzez dostarczenie przykładowych produktów, aż po wykonanie gotowej realizacji.

Zainspirowała Cię ta historia?

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie:

  • partner
  • partner
Bluza Polarowa 4F

Sprawdź teraz

  • partner
  • partner
Bluza z kapturem Russell Authentic

Sprawdź teraz