Haft komputerowy

Haft komputerowy to jedna z najbardziej efektownych i prestiżowych metod, pożądana przez wielu klientów. Niestety trzeba zdać sobie sprawę, że nie każde logo zostanie wyhaftowane w efektowny sposób. Składa się na to wiele czynników, jak np. stopień skomplikowania, drobne elementy, przejścia tonalne – dlatego zawsze na pierwszym etapie przygotowania wyceny sugerujemy zmianę techniki na taką, która pozwoli odzwierciedlić logo w jak najlepszy sposób.

W Logos Dystrybucja wykorzystujemy do znakowania nowoczesne maszyny hafciarskie sterowane przy użyciu komputerów oraz szeroką paletę kolorów nici. Dzięki temu rozwiązaniu ubrania firmowe noszone przez Twoich pracowników i materiały reklamowe zyskają na elegancji. Haft logo polecany jest na odzieży o grubszej gramaturze jak ciepłe, grube polary, bluzy, kurtki softshell. Nie ma żadnych przeciwwskazań do haftowania cieńszych tkanin jak koszulki t-shirt, należy jednak pamiętać, że hafty o większej powierzchni znacząco usztywniają materiał, co wpływa negatywnie na komfort użytkowania.

Dlaczego warto wybrać haft komputerowy?

Klienci chętnie decydują się na haft komputerowy, kierując się jego trwałością i prestiżem, jaki ze sobą niesie. Pracujemy z wykorzystaniem pełnej palety kolorów nici, mając na uwadze niestandardowe wymagania potencjalnego klienta. W większości przypadków nie ma problemu z umieszczeniem haftu komputerowego w wybranym miejscu na ubraniu. Najczęściej jednak znajduje się on w obszarze klatki piersiowej, na plecach lub rękawach.

Możemy pochwalić się współpracą z wieloma renomowanymi firmami, które powierzyły nam wykonanie odzieży z tą formą oznaczenia. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

Czym wyróżnia się haft komputerowy?

Klienci chętnie decydują się na odzież z haftowanymi oznaczeniami ze względu na jej wyjątkową trwałość. Wykonane w ten sposób logo zachowuje intensywność kolorów nawet przy częstym praniu. Nie ma również ryzyka ukruszenia się pojedynczych elementów takiego oznaczenia. Dzięki zastosowaniu technologii komputerowej jesteśmy w stanie uwiecznić praktycznie każdą formę haftu, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.

W jakich kolorach jest dostępny haft komputerowy?

Z myślą o satysfakcji każdego klienta wykonujemy hafty komputerowe z wykorzystaniem zróżnicowanych kolorów nici. Dysponujemy bogatym wyborem podstawowych kolorów oraz ich jaśniejszych i ciemniejszych tonacji.

Czy haft komputerowy jest droższy od nadruku?

W przypadku mniejszej liczby ubrań haft komputerowy jest droższy od nadruku. Jednak na jego koszt ma wpływ wiele składowych, jak liczba wkłuć, użytych kolorów oraz czas trwania haftu. Zachęcamy do skorzystania z usługi orientacyjnej wyceny.

 

Przykłady haftów

Wady i zalety folii haftu komputerowego
  • gwarancja trwałości
  • haft nie blaknie, nie kruszy się, można go bez przeszkód prać i prasować
  • przy dużych ilościach może okazać się tańszy niż nadruk
  • jednorazowy program hafciarski
  • nie pozwala na odwzorowanie wszystkich szczegółów logotypu
  • wysoki koszt przy małych ilościach
  • duże hafty usztywniają cienką odzież co wpływa na komfort noszenia