Opublikowano

Odzież robocza pod szyldem ‘Lamborghini’

5/5 - (1 ilość ocen)

FORTADOR jest twórcą Systemu Czyszczenia Parowego, który powstał z połączenia europejskiego zakładu produkcyjnego ręcznie składającego swoje urządzenia, amerykańskiego laboratorium polimerowego  oraz produkcji ekologicznych środków czyszczących. Współpraca na wyłączność z działem produkującym palniki firmy Lamborghini Caloreclima, pozwoliła na zarejestrowanie międzynarodowego znaku towarowego “Fortador powered by Lamborghini”.

Nasza współpraca z zakresu realizacji odzieży firmowej z logo rozpoczęła się dwa lata temu i trwa po dzień dzisiejszy. Projekty wykonywane dla firmy Fortador znacząco różnią się od reszty naszych realizacji, dając nam możliwość odkrywania nowych horyzontów.

Początki współpracy

FORTADOR: Nasze pierwsze zamówienie ukierunkowane było na zaopatrzenie pracowników w odzież firmową z logo. Składało się ono z pełnego pakietu odzieży począwszy od spodni roboczych, przez koszulki t-shirt, kurtki softshell a skończywszy na czapkach z daszkiem. Z czasem postanowiliśmy skierować ofertę ubrań do naszych klientów co okazało się strzałem w dziesiątkę!

LOGOS: Nie mniej jednak, pierwsze zamówienie nie należało do najłatwiejszych, tym bardziej, że temperatura wgrzewu dla nadruków okazała się zbyt niska co skutkowało obniżoną trwałością logotypów – wyszliśmy jednak temu naprzeciw i szybko udało się dopracować szczegóły w trosce o 100% zadowolenie klienta.

Kryterium wyboru dla odzieży

FORTADOR: Z racji specyfiki naszej branży zależało nam, aby ubrania miały wysoką jakość i odpowiedni fason, dzięki czemu każdy z pracowników mógł czuć się w nich swobodnie. Zdecydowaliśmy na kurtkę softshell o wysokiej wodoodporności, spodnie z tego samego materiału oraz koszulki t-shirt z podwyższoną zawartością elastanu, dzięki czemu idealnie układają się na sylwetkach naszych pracowników.

LOGOS:  Odzież softshellowa idealnie sprawdza się nie tylko podczas deszczowych dni, ale także w branżach gdzie hydrofobowość jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zachowanie odpowiedniego komfortu pracy.

Metoda znakowania

LOGOS: Ze względu na skomplikowaną złożoność logotypów, zdecydowaliśmy się na zastosowanie nadruku termotransferowego, pozwalającego na odwzorowanie wszystkich szczegółów zawartych w logotypach. Było to szczególnie trudne przy zdobieniu materiałów softshellowych, bardzo mocno narażonych na migrację barwnika co miało miejsce również w przypadku firmy Fortador. Jednak ich ogromna cierpliwość pozwoliła nam dopracować metodę znakowania materiałów softshellowych i całkowicie wyeliminować problem migracji barwnika.

Czy odzież firmowa w jakimkolwiek stopniu wpłynęła na pracowników?

FORTADOR: Odzież, którą zamawiamy znacząco zwiększa przynależność do marki, a także pozytywnie wpływa na wizerunek pracownika. Całość jest wykonana w sposób schludny i stonowany, dzięki czemu duża ilość logotypów nie wpływa negatywnie na estetykę odzieży.

LOGOS: Zdobienie odzieży większą ilością logotypów, często prowadzi do efektu przesycenia, niszcząc przy tym pierwotną koncepcję. W tym przypadku, mimo mnogości grafik, udało się rozłożyć je w bardzo przejrzysty sposób, osiągając ciekawy dla oka efekt końcowy. Dzięki czemu, są one chętnie noszone przez pracowników i bardzo dobrze sprawdzają się podczas wykonywanej pracy.

Wrażenia ze współpracy

FORTADOR: Współpraca z firmą Logos przy realizacji zleceń dotyczących uniformów to od samego początku czysta przyjemność. Nie ulega wątpliwości, że w pełni sprostali naszym oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom. Natychmiastowy kontakt, profesjonalne rady oraz szybki termin realizacji to powody, dla których z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

Fortador należy do szerokiego grona naszych stałych klientów, którzy przekonali się, że dzięki zdobywanemu latami doświadczeniu potrafimy dopasować naszą ofertę do potrzeb większości klientów. Jeśli szukasz odzieży z logo dla Twoich pracowników, a nie wiesz od czego zacząć i jak dopasować odpowiednią odzież do potrzeb Twojej branży – nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a przygotujemy kompleksową ofertę przystosowaną do Twoich potrzeb.

Zainspirowała Cię ta historia?

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie:

  • partner
  • partner
Kurtka Softshell Russell Bionic

Sprawdź teraz

  • partner
  • partner
Kurtka Softshell Malfini Performance

Sprawdź teraz