Zestaw logistyczny

Szukasz pomysłu na praktyczny zestaw dla kierowców lub dostawców Twojej firmy?

Zainspiruj się naszą propozycją.

Korzyści płynące z zakupu zestawu

Oszczędność budżetu

Nasza polityka sprzedażowa w dużej mierze odnosi się do zamawianego nakładu odzieży. Im większa ilość produktów zamówisz, tym bardziej korzystna będzie cena odzieży i znakowania.

Oszczędność czasu

Nasi klienci doskonale wiedzą, że zamówienie odzieży często jest etapem pracochłonnym, zaczynając od wizji produktu a skończywszy na zapotrzebowaniu rozmiarowym. Decydując się na zamówienie zestawu, znacząco oszczędzasz swój czas poświęcony na złożenie zamówienia.

Gotowość na każdą porę roku

Decydując się na zakup zestawu, masz gwarancję, że Twoich pracowników nie zaskoczy nagła zmiana pogody i będą zawsze wyposażeni w odzież firmową z logo bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępność produktów

Stany magazynowe produktów zmieniają się w zależności od popytu wynikającego z zapotrzebowania odzieży na określoną porę roku. Dlatego jeśli szukasz najlepszych kurtek na zimę, warto pomyśleć o nich już przy zamawianiu odzieży letniej, aby zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszego modelu.

Kompatybilność kolorystyczna

Twoja firma utożsamia się z określoną paletą barw? Nic trudnego, skonstruujemy zestaw odzieży w oparciu o Twoje firmowe kolory, dzięki czemu skutecznie podniesiesz estetyczny wizerunek Twojej marki, a Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie podczas spotkań z klientami. Dopasowanie kolorystyczne odzieży pozwala również na efektowne umieszczenie logotypu, dzięki czemu zyskasz niebagatelny design ubrań firmowych.

Zakup zestawu produktu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także i czasu poświęconego na zamówienie odzieży. Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy są przygotowani na każdą sytuacje.

Co powinno wejść w skład zestawu?

Zestaw logistyczny jest skierowany przede wszystkim do pracowników transportowych – kierowców i kurierów. W głównej mierze powinien zawierać odzież chroniącą przed deszczem i chłodem, a także produkty przeznaczone na cieplejsze dni. Wszystko po to, aby zapewnić optymalny strój firmowy bez względu na panujące warunki pogodowe.

Koszulka t-shirt jako absolutnie podstawowy element ubioru, jest nieodłącznym elementem takiego zestawu. Jest to zarazem produkt budżetowy, dlatego nie nadszarpnie on znacząco Twojego budżetu firmowego, pozwoli natomiast pracownikom na komfortową pracę w upalne, letnie dni.

Zobacz koszulki t-shirt o najlepszym stosunku ceny do jakości

Kurtka softshell to najlepsza odzież chroniąca przed deszczem. Szukając odpowiedniego modelu warto zadbać nie tylko o współczynnik wodoodporności, ale zwrócić uwagę także na oddychalność kurtki. Wszystko po to, aby zapewnić optymalne odprowadzenie wilgoci z ciała, gwarantując tym samym wysoki komfort użytkowania kurtki bez względu na temperaturę.

Zapoznaj się z naszą kurtek softshell

Bluza Malfini Premium Bomber - 12 ciemnoszary melanż

Bluza z logo firmy jest kolejnym uniwersalnym produktem, który musi zostać wzięty pod uwagę podczas tworzenia zestawu dla pracowników transportowych. Może ona stanowić dodatkową warstwę odzieży na chłodniejsze dni lub służyć jako główny element ubioru podczas okresu wiosennego.

Zobacz bluzy dla Twoich pracowników

Czapka z daszkiem 5-panelowa - 01 CzarnyCzapka z daszkiem poza świetnym nośnikiem reklamowym, gdzie logo firmy jest cały czas eksponowane. Dodatkowo czapki pełnią także funkcję ochronną przed promieniami słonecznymi.

Zobacz ofertę czapek z daszkiem

Zestaw = niższa cena

Jak już wspomnieliśmy, zakup zestawu to nie tylko oszczędność czasu ale także i firmowego budżetu. Zamawiając kilka produktów dla jednego pracownika, automatycznie zwiększasz nakład znakowanej odzieży co także przekłada się na jednostkowy koszt umieszczenia logo. Dodatkowo im większe zamówienie generujesz, tym możesz liczyć na większy rabat z naszej strony.

Kupno zestawu jest szczególnie polecane dla małych firm, zatrudniających niewielką liczbę pracowników. W takim przypadku cykliczne zamówienia odzieży związane z określoną porą roku są znacznie mniej opłacalne aniżeli zamówienie całorocznego zestawu.

Zobacz jak znakujemy odzież

Zastanawiasz się jak zdobimy odzież dla naszych klientów? Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że trafiając do nas, trafiłeś w odpowiednie miejsce!