Zestaw casualowy

Szukasz pomysłu na funkcjonalny zestaw casualowy dla Twoich pracowników?

Zainspiruj się naszą propozycją.

 

Korzyści płynące z zakupu zestawu

Oszczędność budżetu

Nasza polityka sprzedażowa w dużej mierze odnosi się do zamawianego nakładu odzieży. Im większa ilość produktów zamówisz, tym bardziej korzystna będzie cena odzieży i znakowania.

Oszczędność czasu

Nasi klienci doskonale wiedzą, że zamówienie odzieży często jest etapem pracochłonnym, zaczynając od wizji produktu a skończywszy na zapotrzebowaniu rozmiarowym. Decydując się na zamówienie zestawu, znacząco oszczędzasz swój czas poświęcony na złożenie zamówienia.

Gotowość na każdą porę roku

Decydując się na zakup zestawu, masz gwarancję, że Twoich pracowników nie zaskoczy nagła zmiana pogody i będą zawsze wyposażeni w odzież firmową z logo bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępność produktów

Stany magazynowe produktów zmienają się w zależności od popytu wynikającego z zapotrzebowania odzieży na określoną porę roku. Dlatego jeśli szukasz najlepszych kurtek na zimę, warto pomyśleć o nich już przy zamawianiu odzieży letniej, aby zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszego modelu.

Kompatybilność kolorystyczna

Twoja firma utożsamia się z określoną paletą barw? Nic trudnego, skonstruujemy zestaw odzieży w oparciu o Twoje firmowe kolory, dzięki czemu skutecznie podniesiesz estetyczny wizerunek Twojej marki, a Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie podczas spotkań z klientami. Dopasowanie kolorystyczne odzieży pozwala również na efektowne umieszczenie logotypu, dzięki czemu zyskasz niebagatelny design ubrań firmowych.

Zakup zestawu produktu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także i czasu poświęconego na zamówienie odzieży. Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy są przygotowani na każdą sytuacje.

Co powinno wejść w skład zestawu?

Jeśli Twoi pracownicy często podróżują w ramach delegacji służbowych, warto przygotować ich na te okoliczności. Zakup zestawu casualowego pozwoli na zapewnienie komfortu podczas podróży oraz na świeży i schludny wygląd podczas spotkań biznesowych.

Myśląc o zestawie casualowym, warto skupić na najważniejszych przeznaczeniach dla tego typu produktów, począwszy na torbie podróżnej, która pozwoli na przewiezienie ubrań i istotnych dokumentów a skończywszy na całorocznej kurtce, dzięki której żadne warunki atmosferyczne nie będą zaskoczeniem.

 

Koszulka polo od lat stanowi hybrydę stylu formalnego i casualowego, dzięki czemu świetnie sprawdza się w każdych okolicznościach. Warto zadbać o to, aby model był bardzo dobrze dopasowany do pracownika, dzięki czemu pracownik zachowa swój profesjonalny wygląd podczas spotkań biznesowych.

Zobacz najpopularniejsze modele polo i wybierz odpowiedni dla Twoich pracowników

 

Męska kurtka reklamowa Tee Jays Crossover - BlackZakup kurtki powinien być dobrze przemyślany, warto zdecydować się na cieplejszy model z dobrymi parametrami, aby mógł służyć Twoim pracownikom przez cały rok. Jeśli zdecydujesz się na kurtkę softshellową, zapewnisz odporność przed złymi warunkami atmosferycznymi, jednak w chłodniejszych okresach, warto doposażyć pracowników w cieplejszą warstwę ubioru, aby wyrównać komfort cieplny organizmu.

Zapoznaj się z naszą ofertą kurtek firmowych

 

Torba podróżna to swoisty ‘must have’ dla pracowników często spędzających czas w podróży. Warto zadbać, aby model był pojemny oraz przystosowany do przewożenia laptopa. W naszej ofercie znajdziesz hybrydowy model Mission, składający się z torby i walizki, które można bardzo łatwo połączyć ze sobą. Dzięki temu rozwiązaniu każda delegacja będzie dużo przyjemniejsza w organizacji.

Zobacz kompaktowy zestaw podróżny Mission

Zestaw = niższa cena

Jak już wspomnieliśmy, zakup zestawu to nie tylko oszczędność czasu ale także i firmowego budżetu. Zamawiając kilka produktów dla jednego pracownika, automatycznie zwiększasz nakład znakowanej odzieży co także przekłada się na jednostkowy koszt umieszczenia logo. Dodatkowo im większe zamówienie generujesz, tym możesz liczyć na większy rabat z naszej strony.

Kupno zestawu jest szczególnie polecane dla małych firm, zatrudniających niewielką liczbę pracowników. W takim przypadku cykliczne zamówienia odzieży związane z określoną porą roku są znacznie mniej opłacalne aniżeli zamówienie całorocznego zestawu.

Zobacz jak znakujemy odzież

Zastanawiasz się jak zdobimy odzież dla naszych klientów? Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że trafiając do nas, trafiłeś w odpowiednie miejsce!