Zobacz ceny na naszej nowej stronie sklep-logos.pl

 • Twoje korzyści

  Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szybkie
  dostawy, indywidualne warunki, itd..

  zobacz
 • Twoje logo

  .... kompleksowo wykonamy na zamówionej
  odzieży Haftem.. nadrukiem - Zostaw to nam !

  zobacz

Koszulki polo z nadrukiem Kraków

Nadruki na odzieży Kraków

Zajmujemy się dystrybucją korporacyjnej odzieży dla firm, działamy na rynku od 2008 roku. Stawiamy na dobrą jakość materiałów, funkcjonalność produktów, przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz szybką i solidną realizację zleceń. W ofercie posiadamy odzież firmową w wersji ekonomicznej i premium, dla pracowników biurowych i outdoorowych, biznesową i robotniczą. Działamy w 100% wysyłkowo na terenie całego kraju – realizujemy również nadruki na odzieży w Krakowie.

Firmowe koszulki polo

Oferujemy szeroki wybór koszulek polo z nadrukiem. Na koszulkach Polo możemy wykonać znakowanie logo zarówno haftem komputerowym ( najbardziej prestiżowa i najczęściej wybierana metoda znakowania wśród mieszkańców Krakowa ), jak i sitodrukiem, termo-transferem oraz innymi trwałymi metodami nadruków. Dobór metody znakowania koszulek polo uzależniony jest od stopnia skomplikowania logotypu ( kształt, wielkość, drobne elementy, itd. ) oraz od preferencji klienta i nakładu.

Zamów koszulki polo z nadrukiem

Koszulki polo z nadrukiem Kraków – poznaj naszą ofertę koszulek polo z nadrukiem logo korzystając z górnego menu lub skontaktuj się z nami.

Koszulki polo z nadrukiem Kraków
Oceń stronę

Masz pytaniaZadzwoń do nas lub napisz.

Do Twojej dyspozycji
są nasi specjaliści.

Zobacz

Na blogu

Kamizelki robocze i bezrękawniki ocieplane – w jakich branżach się sprawdzą?

Kamizelki to produkty o szerokim zastosowaniu. W zależności o materiału, z jakiego zostały wykonane, oraz wyposażenia sprawdzają się zarówno w zawodach technicznych, jak również w tych związanych z pracą na zewnątrz. W czym można wybierać.?