Zestaw roboczy

Szukasz pomysłu na zestaw roboczy dla Twoich pracowników fizycznych?

Zainspiruj się naszą propozycją.

 

Korzyści płynące z zakupu zestawu

Oszczędność budżetu

Nasza polityka sprzedażowa w dużej mierze odnosi się do zamawianego nakładu odzieży. Im większa ilość produktów zamówisz, tym bardziej korzystna będzie cena odzieży i znakowania.

Oszczędność czasu

Nasi klienci doskonale wiedzą, że zamówienie odzieży często jest etapem pracochłonnym, zaczynając od wizji produktu a skończywszy na zapotrzebowaniu rozmiarowym. Decydując się na zamówienie zestawu, znacząco oszczędzasz swój czas poświęcony na złożenie zamówienia.

Gotowość na każdą porę roku

Decydując się na zakup zestawu, masz gwarancję, że Twoich pracowników nie zaskoczy nagła zmiana pogody i będą zawsze wyposażeni w odzież firmową z logo bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępność produktów

Stany magazynowe produktów zmienają się w zależności od popytu wynikającego z zapotrzebowania odzieży na określoną porę roku. Dlatego jeśli szukasz najlepszych kurtek na zimę, warto pomyśleć o nich już przy zamawianiu odzieży letniej, aby zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszego modelu.

Kompatybilność kolorystyczna

Twoja firma utożsamia się z określoną paletą barw? Nic trudnego, skonstruujemy zestaw odzieży w oparciu o Twoje firmowe kolory, dzięki czemu skutecznie podniesiesz estetyczny wizerunek Twojej marki, a Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie podczas spotkań z klientami. Dopasowanie kolorystyczne odzieży pozwala również na efektowne umieszczenie logotypu, dzięki czemu zyskasz niebagatelny design ubrań firmowych.

Zakup zestawu produktu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także i czasu poświęconego na zamówienie odzieży. Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy są przygotowani na każdą sytuacje.

Co powinno wejść w skład zestawu?

Zestaw roboczy to przede wszystkim trwałość i funkcjonalność. Budując zestaw dla pracowników fizycznych warto postawić na produkty dodatkowo wzmocnione np. Cordurą oraz optymalną ilością kieszeni pozwalającą na przechowywanie najważniejszych narzędzi. 

 

Spodnie robocze są podstawowym elementem pracownika fizycznego, należy zwrócić uwagę, aby posiadały one dodatkowe wzmocnienia zapobiegające przetarciom. Duża ilość kieszeni znacząco zwiększy funkcjonalność tego produktu. Wiele modeli posiada także specjalne otwory przeznaczone na założenie nakolanników, które ułatwią pracę w nietypowych pozycjach.

Zobacz propozycje spodni roboczych

 

Bluzy polarowe gwarantują zachowanie odpowiedniego komfortu cieplnego, dzięki dodatkowym wzmocnieniom o właściwościach wodoodpornych stanowią trzon ubioru pracownika fizycznego. Wszystkie nasze modele wykonane są z materiału anty-pillingowego dzięki czemu nawet po wielu praniach zachowają one swój pierwotny wygląd.

Zapoznaj się z ofertą bluz polarowych

 

Koszulka T-Shirt B&C #E190 - Black

Koszulka t-shirt dla pracowników fizycznych powinna posiadać gramaturę co najmniej na poziomie 190g/m2, aby zapobiec ewentualnym przetarciom wynikającym z wymagającej pracy fizycznej. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie materiału dekatyzowanego, który sprawi że nawet po wielu praniach, koszulki zachowają swój pierwotny kształt.

Zobacz ofertę roboczych koszulek t-shirt

Zestaw = niższa cena

Jak już wspomnieliśmy, zakup zestawu to nie tylko oszczędność czasu ale także i firmowego budżetu. Zamawiając kilka produktów dla jednego pracownika, automatycznie zwiększasz nakład znakowanej odzieży co także przekłada się na jednostkowy koszt umieszczenia logo. Dodatkowo im większe zamówienie generujesz, tym możesz liczyć na większy rabat z naszej strony.

Kupno zestawu jest szczególnie polecane dla małych firm, zatrudniających niewielką liczbę pracowników. W takim przypadku cykliczne zamówienia odzieży związane z określoną porą roku są znacznie mniej opłacalne aniżeli zamówienie całorocznego zestawu.

Zobacz jak znakujemy odzież

Zastanawiasz się jak zdobimy odzież dla naszych klientów? Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że trafiając do nas, trafiłeś w odpowiednie miejsce!