Zestaw reklamowy

Szukasz pomysłu na ciekawy zestaw reklamowych dla Twojej firmy?

Zainspiruj się naszą propozycją.

 

Korzyści płynące z zakupu zestawu

Oszczędność budżetu

Nasza polityka sprzedażowa w dużej mierze odnosi się do zamawianego nakładu odzieży. Im większa ilość produktów zamówisz, tym bardziej korzystna będzie cena odzieży i znakowania.

Oszczędność czasu

Nasi klienci doskonale wiedzą, że zamówienie odzieży często jest etapem pracochłonnym, zaczynając od wizji produktu a skończywszy na zapotrzebowaniu rozmiarowym. Decydując się na zamówienie zestawu, znacząco oszczędzasz swój czas poświęcony na złożenie zamówienia.

Gotowość na każdą porę roku

Decydując się na zakup zestawu, masz gwarancję, że Twoich pracowników nie zaskoczy nagła zmiana pogody i będą zawsze wyposażeni w odzież firmową z logo bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępność produktów

Stany magazynowe produktów zmieniają się w zależności od popytu wynikającego z zapotrzebowania odzieży na określoną porę roku. Dlatego jeśli szukasz najlepszych kurtek na zimę, warto pomyśleć o nich już przy zamawianiu odzieży letniej, aby zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszego modelu.

Kompatybilność kolorystyczna

Twoja firma utożsamia się z określoną paletą barw? Nic trudnego, skonstruujemy zestaw odzieży w oparciu o Twoje firmowe kolory, dzięki czemu skutecznie podniesiesz estetyczny wizerunek Twojej marki, a Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie podczas spotkań z klientami. Dopasowanie kolorystyczne odzieży pozwala również na efektowne umieszczenie logotypu, dzięki czemu zyskasz niebagatelny design ubrań firmowych.

Zakup zestawu produktu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także i czasu poświęconego na zamówienie odzieży. Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy są przygotowani na każdą sytuacje.

Co powinno wejść w skład zestawu?

Zestaw reklamowy jest bardzo rozległym pojęciem, jego skład i wartość zależą w dużej mierze od docelowego przeznaczenia. Możesz wykorzystać go na zbliżający się event lub targi lub zaopatrzyć się w zestaw upominkowy dla Twoich najlepszych partnerów biznesowych. Jednak bez względu na cel użytkowania zestawu, w tym segmencie warunek jest jeden – najlepszy stosunek ceny do jakości!

Co warto uwzględnić w zestawie reklamowym?

Koszulka t-shirt jako absolutnie podstawowy element ubioru, jest nieodłącznym elementem takiego zestawu. Jest to zarazem produkt budżetowy, dlatego nie nadszarpnie on znacząco Twojego budżetu firmowego.

Zobacz koszulki t-shirt o najlepszym stosunku ceny do jakości

 

 

Czapka z daszkiem 5-panelowa RAP - 01 CzarnyCzapka z daszkiem to idealny gadżet na lato, gwarantujący widoczność logotypu Twojej marki przez cały czas noszenia. W naszej ofercie znajdziesz modele 5,6 a także 7 panelowe, w wersji klasycznej lub snapback, z zapięciem plastikowym, metalowym lub bez regulacji. Wybór jest przeogromny, dając Ci szerokie pole do popisu.

Zapoznaj się z naszą ofertą czapek z daszkiem

 

Ręcznik reklamowy z nadrukiem 30x50cm

Produkty z sublimacją, takie jak ręcznik plażowy lub chusta wielofunkcyjna to genialne narzędzie reklamowe. Dajemy Ci możliwość zadruku całej powierzchni produktów, dzięki czemu możesz przenieść na niego dowolną wizję przedstawienia Twojej marki. Od małej powierzchni na chuście reklamowej po zadruk całego ręcznika plażowego – jeśli chcesz sprawić Twoim pracownikom lub kontrahentom prezent na lato, będzie to bez wątpienia trafiona inwestycja.

Zobacz produkty reklamowe do sublimacji

Zestaw = niższa cena

Jak już wspomnieliśmy, zakup zestawu to nie tylko oszczędność czasu ale także i firmowego budżetu. Zamawiając kilka produktów dla jednego pracownika, automatycznie zwiększasz nakład znakowanej odzieży co także przekłada się na jednostkowy koszt umieszczenia logo. Dodatkowo im większe zamówienie generujesz, tym możesz liczyć na większy rabat z naszej strony.

Kupno zestawu jest szczególnie polecane dla małych firm, zatrudniających niewielką liczbę pracowników. W takim przypadku cykliczne zamówienia odzieży związane z określoną porą roku są znacznie mniej opłacalne aniżeli zamówienie całorocznego zestawu.

Zobacz jak znakujemy odzież

Zastanawiasz się jak zdobimy odzież dla naszych klientów? Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że trafiając do nas, trafiłeś w odpowiednie miejsce!