Zestaw gastronomiczny

Szukasz pomysłu na gastronomiczny dla Twoich pracowników?

Zainspiruj się naszą propozycją.

 

Korzyści płynące z zakupu zestawu

Oszczędność budżetu

Nasza polityka sprzedażowa w dużej mierze odnosi się do zamawianego nakładu odzieży. Im większa ilość produktów zamówisz, tym bardziej korzystna będzie cena odzieży i znakowania.

Oszczędność czasu

Nasi klienci doskonale wiedzą, że zamówienie odzieży często jest etapem pracochłonnym, zaczynając od wizji produktu a skończywszy na zapotrzebowaniu rozmiarowym. Decydując się na zamówienie zestawu, znacząco oszczędzasz swój czas poświęcony na złożenie zamówienia.

Gotowość na każdą porę roku

Decydując się na zakup zestawu, masz gwarancję, że Twoich pracowników nie zaskoczy nagła zmiana pogody i będą zawsze wyposażeni w odzież firmową z logo bez względu na panujące warunki pogodowe.

Dostępność produktów

Stany magazynowe produktów zmienają się w zależności od popytu wynikającego z zapotrzebowania odzieży na określoną porę roku. Dlatego jeśli szukasz najlepszych kurtek na zimę, warto pomyśleć o nich już przy zamawianiu odzieży letniej, aby zapewnić sobie możliwość wyboru najlepszego modelu.

Kompatybilność kolorystyczna

Twoja firma utożsamia się z określoną paletą barw? Nic trudnego, skonstruujemy zestaw odzieży w oparciu o Twoje firmowe kolory, dzięki czemu skutecznie podniesiesz estetyczny wizerunek Twojej marki, a Twoi pracownicy będą wyglądać profesjonalnie podczas spotkań z klientami. Dopasowanie kolorystyczne odzieży pozwala również na efektowne umieszczenie logotypu, dzięki czemu zyskasz niebagatelny design ubrań firmowych.

Zakup zestawu produktu to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także i czasu poświęconego na zamówienie odzieży. Dodatkowo zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy są przygotowani na każdą sytuacje.

Co powinno wejść w skład zestawu?

Zestaw dla pracowników restauracji lub hoteli najczęściej składa się z górnej warstwy będącej koszulką polo lub koszulą w zależności od specyfiki lokalu, a także z fartucha lub zapaski.

Decyzja co do górnej części stroju gastronomicznego jest umowna i zależy przede wszystkim od wizji managera. W przypadku bardziej formalnych miejsc, wskazanym produktem dla pracowników baru i restauracji jest koszula. W miejscach o luźniejszym przeznaczeniu, świetnie sprawdzi się koszulka polo, która za sprawą kołnierzyka bardzo dobrze imituje styl formalny.

Bardzo dużo lokali decyduje się na zakup obu produktów, które są wykorzystywane w zależności od okazji.

 

Koszulka polo od lat stanowi hybrydę stylu formalnego i casualowego, dzięki czemu świetnie sprawdza się w każdych okolicznościach. Nie ogranicza ona swobody ruchu i pozwala na komfortową pracę nawet podczas wielogodzinnych zmian w restruacji.

Zobacz najpopularniejsze modele polo i wybierz odpowiedni dla Twoich pracowników

 

Pierwszą rzeczą na jaką powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupu koszuli dla kelnerów lub barmanów jest skład materiału. Koszula wykonana w 100% z poliestru będzie trwała, jednak mało komfortowa w użytkowaniu. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się koszule z domieszką poliestru na poziomie 30-50%. Daje to bardzo dobry kompromis pomiędzy trwałością a komfortem użytkowania. Przykładem takiego modelu jest koszula w stylu Oxford, której skład materiału stanowi bawełna na poziomie ok 70%, wykończona materiałem syntetycznym czyli poliestrem.

Zapoznaj się z naszą ofertę koszul

 

Fartuch gastronomiczny Premier Espresso Bib Apron - Khaki/Brown

Fartuch lub zapaska to nieodłączny element ubioru każdego pracownika lokalu gastronomicznego. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na wiązany na szyi fartuch, chroniący cały tors pracownika czy jednak na wiązaną na biodrach zapaskę. Wybór ten zależy od Twojej wizji lokalu i specyfiki miejsca. 

Zobacz ofertę fartuchów i zapasek gastronomicznych

Zestaw = niższa cena

Jak już wspomnieliśmy, zakup zestawu to nie tylko oszczędność czasu ale także i firmowego budżetu. Zamawiając kilka produktów dla jednego pracownika, automatycznie zwiększasz nakład znakowanej odzieży co także przekłada się na jednostkowy koszt umieszczenia logo. Dodatkowo im większe zamówienie generujesz, tym możesz liczyć na większy rabat z naszej strony.

Kupno zestawu jest szczególnie polecane dla małych firm, zatrudniających niewielką liczbę pracowników. W takim przypadku cykliczne zamówienia odzieży związane z określoną porą roku są znacznie mniej opłacalne aniżeli zamówienie całorocznego zestawu.

Zobacz jak znakujemy odzież

Zastanawiasz się jak zdobimy odzież dla naszych klientów? Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że trafiając do nas, trafiłeś w odpowiednie miejsce!