Twoje korzyści

Indywidualne podejście

Do Twojego zapytania podejdziemy kompleksowo i indywidualnie. Szczegółowo poznamy Twoje potrzeby, doradzimy wybór odpowiedniej odzieży i metodę jej zdobienia. Dopasujemy  takie modele odzieży, które będą odpowiednie dla Twoich pracowników, w zależności od wykonywanej pracy i warunków w jakich pracują. Nie musisz się znać na skomplikowanych parametrach technicznych kurtek, koszul czy polówek, zadbamy o to aby wybrane modele dla Twoich ludzi spełniały oczekiwane właściwości np. oporność na… , oddychalność, fason, wygląd, zakres rozmiarów etc…

Elastyczny wybór

Jeśli nie jesteś w stanie sprecyzować swojego zamówienia, przedstawimy Ci kilka opcji. Do wyboru są różne modele, jakość materiału, progi ilościowe. Dajemy ponadto możliwość składania zamówień mieszanych.

Realizacja małych zleceń.

Możesz u nas zamówić odzież be znakowania – już od 5 szt , a z wykonaniem logo (haft lub nadruk ) już od 20 szt – nawet w mieszanym asortymencie.

Osobisty opiekun biznesowy

Od początku do końca Twoim zleceniem będzie zajmować się jedna i ta sama osoba. Nasz specjalista pozostanie z Tobą w stałym kontakcie służąc fachowym wsparciem. Nie musisz martwić w jakim stadium jest Twoje zamówienie – Twój specjalista będzie na dnim czuwał , a Twoje zlecenie będzie realizowane szybko i bez problemu.

Atrakcyjne ceny

Ceny realizacji zamówienia są elastyczne i zawsze możesz liczyć na upusty. Wszystko uzależnione jest od ilości zamówionych produktów, jakości zastosowanych materiałów, typu zdobienia itd.

Ekspresowa realizacja

Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. W przypadku produktów bez znakowania, towar wysyłamy nawet w 24 godziny. Co ważne, działamy nie tylko na terenie całej Polski, ale też w krajach UE.

Znajdziesz u nas wszystko

W naszej pełnej ofercie znajduje się 4 tys modeli odzieży. W naszym serwisie www prezentujemy zaledwie przegląd produktów w poszczególnych kategoriach. Na życzenie -z naszej oferty wybierzemy dla Ciebie dużo więcej możliwości do wyboru, niż widzisz obecnie w naszym serwisie e-logos.pl

Przejdź do oferty.
Skontaktuj się z nami już teraz.