Opublikowano

Odzież robocza w branży budowlanej

MAT-TYNK to jedna z nowych firm na rynku w branży budowlanej, oferująca tynkowanie pomieszczeń przy użyciu najnowocześniejszych maszyn oraz produktów najwyższej jakości. Właściciel firmy, Pan Mateusz Sroka zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie zestawu odzieży dla swoich pracowników, co spowodowało taką potrzebę?

Nasza firma rozwija się w szybkim tempie, a wykonywane przez nas tynki cieszą się bardzo dużym zadowoleniem wśród klientów, dlatego stwierdziłem że warto zadbać o dobry wygląd pracowników. Zamówiona odzież z logo, poza funkcją reklamową, daje naszym klientom pewność, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Co było dla Pana szczególnie ważne przed zamówieniem odzieży i wyborem firmy?

Niestety jako nowa firma nie posiadałem odpowiedniego logotypu, który obrazował by charakter naszej pracy. Tutaj z pomocą przyszła wasza firma, która nie tylko opracowała dla nas świetny logotyp ale także zaoferowała odzież wysokiej jakości w odpowiadającej nam cenie.

Opracowywanie lub modyfikacja logotypów to jedna z naszych dodatkowych usług, dzięki czemu otrzymujesz nie tylko odzież ale także grafikę identyfikującą się charakterem Twojej firmy.

Czy otrzymana odzież oraz współpraca spełniła Państwa oczekiwania?

Szukałem produktów, które podobnie do naszych prac będą wysokiej jakości a zdobienie zostanie wykonane starannie. Otrzymane przez nas koszulki, polary i czapki spełniają swoją rolę dokładnie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Mimo, że nasza praca wymaga częstego prania odzieży to jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych produktów.

Użytkownikami odzieży są pracownicy fizyczni, dlatego ważnym aspektem była zarówno trwałość materiału jak i wykonanego zdobienia, tak aby mimo częstego prania, posłużyła ona przez długi czas.

Czy odzież z logo wpłynęła w jakikolwiek sposób na firmę lub pracowników?

Zdecydowanie uniform roboczy wpływa pozytywnie na postrzeganie nas przez klientów. Spójny ubiór pracowników daje klientowi pozytywne pierwsze wrażenie, daje to dodatkową pewność że zlecenie zostało powierzone profesjonalnej firmie. Pracownicy również są zadowoleni, że nie muszą już pracować w swoich ubraniach, a także otwarcie przyznają, że zdarza im się użytkować koszulki w czasie wolnym.

Od zawsze powtarzamy, że pierwsze wrażenie w każdym biznesie jest najważniejsze. Dlatego zakup odzieży firmowej staje się już przymusem dla małych i dużych firm. Coraz więcej klientów postrzega firmy poprzez identyfikację wizualną, dlatego spójny ubiór pracowników w efektownie zdobioną odzież procentuje już na pierwszym etapie współpracy.

Jakie wrażenia odniósł Pan po współpracy z firmą LOGOS?

Zdecydowanie podejście do klienta i pomoc na każdym etapie zamówienia to cechy, które wyróżniają was na tle konkurencji. Począwszy od zaprojektowania logo poprzez wybór produktów i wykonanie całej realizacji, kontakt i podejście stało na wysokim poziomie, dlatego chętnie rekomendujemy was wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym.

Jeśli prowadzisz nawet małą firmę budowlaną lub remontową, warto zadbać o podstawowy ubiór Twoich pracowników, który jak widać na powyższym przykładzie, owocuje korzyściami na każdej płaszczyźnie, począwszy od reklamy, poprzez dbanie o wizerunek a kończąc na pozytywnych moralach pracowników.

Zobacz firmę Mat-Tynk na facebook’u

Zainspirowała Cię ta historia?

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie: