Nadruk na odzieży

Nadruk  na odzieży – reklamuj firmę na odzieży swoich pracowników

W Logos Dytrybucja do znakowania odzieży firmowej i materiałów promocyjnych stosujemy sitodruk oraz nadruk termotransferowy i cyfrowy. Metody te pozwalają na naniesienie tekstu lub grafiki na tkaninę. Druk wykonujemy przy pomocy nowoczesnych maszyn drukarskich, komputerów oraz najwyższej jakości barwników, które nie kruszą się, nie blakną i nie niszczą w praniu.

Na t-shirty, koszulki polo i… kurtki softshell

Nadruk znakomicie sprawdza się na t-shirtach, koszulkach polo i koszulach. Druk transferowy z powodzeniem może zostać zastosowany także na kurtkach softshell. Wszystko za sprawą specjalnych, elastycznych farb, które rozciągają się wraz z materiałem, dzięki czemu nie pękają i nie zniekształcają się.

To jednak nie wszystko, gdyż można go zastosować do nadruku elementów odblaskowych, zwiększających bezpieczeństwo pracowników outdoorowych.

W sytuacji gdy logotyp jest skomplikowany, zajmuje znaczną powierzchnię i został zaprojektowany z wykorzystaniem szerokiej palety barw nadruk sprawdza się zdecydowanie lepiej niż haft. Gwarantuje bowiem lepszą czytelność i pozwala uzyskać efekt gradientu.

Nadruk to znakomite rozwiązanie nie tylko w przypadku znakowania odzieży logotypem czy znakiem, ale też wtedy, gdy na odzieży firmowej chcesz umieścić hasło reklamowe czy adres www Twojej firmy.

100_4642

Wysoka jakość, szybka realizacja i atrakcyjna cena

Nadruk to jedna z najczęściej stosowanych metod znakowania odzieży. O jej popularności decyduje przede wszystkim szybkość realizacji zlecenia oraz atrakcyjna cena, szczególnie w przypadku zamawiania dużej ilości sztuk.

Sitodruk jest metodą wyjątkowo trwałą, gdyż stosowane do jego wykonania barwniki wnikają w tkaninę, czyniąc logotyp praktycznie niezniszczalnym. Co więcej, nadruk idealnie sprawdza się przy dużej ilości kolorów i detali i pozwala uzyskać zaawansowane efekty graficzne.

Wykorzystując druk do znakowania odzieży z powodzeniem zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki wśród klientów.