Haft komputerowy

Haft komputerowy – sposób na podniesienie prestiżu Twojej firmy

W Logos Dystrybucja do znakowania odzieży stosujemy metodę haftu komputerowego, który jest bardzo trwały, solidny, a przy tym niezwykle efektowny. Wykonujemy go przy pomocy wielogłowicowych maszyn przemysłowych sprzężonych z komputerem oraz nici w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu rozwiązaniu odzież firmowa noszona przez Twoich pracowników czy materiały promocyjne Twojej marki zyskają na elegancji.

Na reprezentacyjne koszule, hotelowe szlafroki i ciepłe polary

Haft komputerowy to rozwiązanie, które sprawdza się na różnych materiałach i w różnych branżach. Można go zastosować na ocieplanej odzieży dla pracowników outdoorowych, np. na polarach czy kurtkach, eleganckiej odzieży firmowej, takiej jak koszule i krawaty, materiałach promocyjnych firmy, np. czapeczkach czy portfelach, a w przypadku hoteli również na ręcznikach czy szlafrokach.

100_4650

Solidne i eleganckie logo Twojej firmy

Haft komputerowy to idealna metoda na oznakowanie Twojej odzieży logotypem, symbolem, emblematem. Jego ogromną zaletą jest to, że znakomicie sprawdza się zarówno w przypadku materiałów o sporej grubości, takich jak polar, jak również na cienkich, delikatnych tkaninach.

Metoda ta cechuje się wyjątkową trwałością: jest odporna na pranie i prasowanie, nie kruszy się i nie blaknie. Pod tym względem znacznie przewyższa druk komputerowy. Haft zwraca uwagę wielką precyzją wykonania i prezentuje się bardzo elegancko.

Co więcej, mimo powszechnego przekonania nie jest drogą metodą znakowania odzieży. Przy zamówieniu kilku sztuk może okazać się rozwiązaniem tańszym niż nadruk, gdyż nie wymaga przygotowania matrycy.

Odzież oznakowana metodą haftu komputerowego pomoże Ci zbudować wizerunek Twojej marki.