Kurtki Softshell z Logo

Kurtki softshell dopasowane do Twojej branży

W ofercie posiadamy damskie i męskie kurtki softshell z nadrukiem  o różnych parametrach i w różnych cenach. Są one skierowane do pracowników outdoorowych, a dzięki bardzo dobrym właściwościom izolacyjnym z powodzeniem mogą być stosowane przez cały rok.

Skuteczna izolacja i dobra oddychalność

Kurtki softshell z logo są lekkie, nie krępują ruchów, stanowią skuteczną izolację dla wiatru i niezbyt silnego deszczu oraz bardzo dobrze oddychają. Gwarantuje to komfort podczas pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. W ofercie posiadamy także softshelle z wewnętrznym polarem, o jeszcze lepszych właściwościach termicznych. Dostępne w naszej ofercie kurtki softshell wykonano z najwyższą dbałością o szczegóły. Posiadają one kaptur, mankiety regulowane na rzep i wodoodporne zamki.

Znakowanie kurtek softshell

Wysoka jakość i unikatowy design sprawiają, że kurtki softshell staną się wizytówką Twojej firmy. Decydując się na softshell z nadrukiem dodatkowo zwiększysz rozpoznawalność marki i zapewnisz sobie darmową reklamę.

Na kurtkach softshell możliwy jest każdy rodzaj oznakowania, również nadruk logo z efektem odblaskowym. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, które kurtki softshell oraz jaka metoda znakowania na kurtkach (softshell z logo firmy) najlepiej sprawdzą się w Twojej branży.

Zamów softshell z nadrukiem logo

Sprawdź aktualne ceny firmowych kurtek softshell z własnym nadrukiem na naszej nowej stronie internetowej sklep-logos.pl. Nasi przedstawiciele wycenią koszt znakowania kurtek Twoim logo.