Koszulki Polo

Koszulki polo z logo

Na koszulkach Polo z nadrukiem znakowanie możemy wykonać zarówno haftem komputerowym ( najbardziej prestiżowa i najczęściej wybierana metoda znakowania ubrań firmowych ), jak i sitodrukiem, termo-transferem oraz innymi trwałymi metodami nadruków. Dobór metody znakowania koszulek polo uzależniony jest od stopnia skomplikowania logotypu ( kształt, wielkość, drobne elementy, itd. ) oraz od preferencji klienta i nakładu.

Koszulki Polo dopasowane do Twojej branży

W ofercie posiadamy damskie i męskie koszulki Polo z logo o różnych parametrach i w różnych cenach. Oferowane koszulki Polo dzięki bardzo dobrym właściwościom izolacyjnym z powodzeniem mogą być stosowane przez cały rok. Przedstawione poniżej koszulki polo stanowią jedynie przegląd najpopularniejszych modeli polówek o różnych parametrach i właściwościach. W pełnej ofercie dysponujemy ponad 300 modelami koszulek polo – dzięki czemu jesteśmy wstanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamów koszulki polo z haftem / nadrukiem logo

Sprawdź aktualne ceny firmowych koszulek Polo na naszej nowej stronie internetowej sklep-logos.pl. Nasi przedstawiciele wycenią koszt nadruku Twojego logo na polówkach.