Koszule

Koszule firmowe z logo

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz koszul reklamowych, o różnych właściwościach i parametrach. Przedstawione koszule z nadrukami posiadają zróżnicowane rodzaje kroju – klasyczne (proste),  lekko dopasowane, oraz Fit (dopasowane – taliowane). Drugim istotnym parametrem jest skład tkaniny i proporcje – czyli procentowa zawartość bawełny, poliestru, czy np. elastanu.  W zależności od w.w.  parametrów koszule dla pracowników posiadają różne właściwości  np. niektóre są bardziej odporne i wytrzymałe, inne są łatwe w utrzymaniu (non iron) opcja bez prasowania, a jeszcze inne cechują się dobrą “oddychalnością”.

Koszule z nadrukiem dopasowane do Twojej branży

W ofercie posiadamy damskie i męskie koszule z logo o różnych parametrach i w różnych cenach. Koszule z haftem znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich branżach gospodarki. Na koszulach z nadrukiem znakowanie możemy wykonać zarówno haftem komputerowym (najbardziej prestiżowa i najczęściej wybierana metoda znakowania ubrań firmowych), jak i sitodrukiem, termo-transferem oraz innymi trwałymi metodami nadruków. Dobór metody znakowania koszul biznesowych uzależniony jest od stopnia skomplikowania logotypu (kształt, wielkość, drobne elementy w logo) oraz od preferencji klienta i nakładu.

Zamów koszule z haftem logo

Przedstawione modele koszul firmowych to zaledwie część – przegląd naszej oferty. Jeżeli nie jesteś pewien który model będzie spełniał Twoje oczekiwania – skontaktuj się z nami – służymy fachową pomocą.