Zobacz ceny na naszej nowej stronie sklep-logos.pl

 • Twoje korzyści

  Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szybkie
  dostawy, indywidualne warunki, itd..

  zobacz
 • Twoje logo

  .... kompleksowo wykonamy na zamówionej
  odzieży Haftem.. nadrukiem - Zostaw to nam !

  zobacz

Polary z nadrukiem

W tej kategorii znajdziesz koszule różnych marek – które należą do kategorii koszul typu Poplin. Są to koszule wykonane z tkaniny mieszanej, o nieco większej zawartości poliestru (niż w kategoriach Oxford czy Premium ). Taka tkanina gwarantuje wysoką odporność koszuli na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Koszule typu Poplin stanowią opcję najbardziej ekonomiczną, z wszystkich trzech kategorii w naszej ofercie. Są bardzo uniwersalne i stosowane na szeroką skalę, w branży handlowej, służbach mundurowych, ratunkowych, koleje lotniska etc. Niektóre modele modele są dedykowane dla gastronomii – dopuszczają pranie w wysokich temperaturach.

Na życzenie wykonamy Twoje logo prestiżową metodą nowoczesnego haftu komputerowego – które możemy umieścić w dowolnym miejscu na koszulach.

zobacz jak to wygląda …

 

 

Polary z nadrukiem
Oceń stronę

Produkty

  Masz pytaniaZadzwoń do nas lub napisz.

  Do Twojej dyspozycji
  są nasi specjaliści.

  Zobacz

  Na blogu

  Kamizelki robocze i bezrękawniki ocieplane – w jakich branżach się sprawdzą?

  Kamizelki to produkty o szerokim zastosowaniu. W zależności o materiału, z jakiego zostały wykonane, oraz wyposażenia sprawdzają się zarówno w zawodach technicznych, jak również w tych związanych z pracą na zewnątrz. W czym można wybierać?