Zobacz ceny na naszej nowej stronie sklep-logos.pl

 • Twoje korzyści

  Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, szybkie
  dostawy, indywidualne warunki, itd..

  zobacz
 • Twoje logo

  .... kompleksowo wykonamy na zamówionej
  odzieży Haftem.. nadrukiem - Zostaw to nam !

  zobacz

Nadruk i Haft

Ludzie noszący odzież firmową z naniesionym logo firmy – to idealny sposób identyfikacji Twojej marki. Odzież firmowa – to obecnie coraz mocniejszy trend w zakresie budowania wizerunku marki – firmy. Koszule firmowe, koszulki polo z logo, polary, czy też kurtki, w które ubierzesz swój zespół – bardzo mocno podniosą prestiż Twojej firmy, zapadając na długo w pamięci potencjalnym klientom. 

Posiadamy nieograniczone możliwości znakowania każdego rodzaju odzieży – przedstawiamy – kilka przykładów naszych stałych realizacji,  oraz możliwości.

Twoje logo na odzieży

Co powinieneś wiedzieć?

 • Twoje logo lub inną grafikę ( tekst reklamy , adres www, imiona itd. ) możemy wykonać na odzieży metodą: haftu komputerowego, lub nowoczesnych  metod nadruku ( sitodruk, druk cyfrowy)
 • Nie musisz się na tym znać – zostaw to nam .. Pomożemy Ci wybrać technikę najodpowiedniejszą  do Twoich potrzeb (rodzaj odzieży, jej przeznaczenie, liczba zamówionych sztuk itd.)
 •  W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy Ci wycenę opcjonalną tak aby pozostawić Ci możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.

 

Uwaga !  Możesz zamówić u nas znakowanie – logo na odzieży , przy zamówieniu, od 20 szt w górę.

Takie minimalne zamówienie, może zawierać różne rodzaje odzieży, w dowolnej konfiguracji. 

Z naszych usług korzysta wiele średnich i małych firm w kraju oraz UE. Zaopatrujemy również stale kilka dużych korporacji w Polsce, szanując jednak zastrzeżenia niektórych z nich, nie wszystkie realizacje możemy zaprezentować.

 

Miejsca w których umieścimy grafikę na odzieży firmowej, są zupełnie dowolne i nie będą miały wpływu na cenę.

Przejdź do oferty i zobacz odzież, którą oferujemy.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Nadruk i Haft
3.8 (75%) 4 głosy

Masz pytaniaZadzwoń do nas lub napisz.

Do Twojej dyspozycji
są nasi specjaliści.

Zobacz

Na blogu

Kamizelki robocze i bezrękawniki ocieplane – w jakich branżach się sprawdzą?

Kamizelki to produkty o szerokim zastosowaniu. W zależności o materiału, z jakiego zostały wykonane, oraz wyposażenia sprawdzają się zarówno w zawodach technicznych, jak również w tych związanych z pracą na zewnątrz. W czym można wybierać?


Facebook