Filmowanie | Zdjęcia z drona

Profesjonalne usługi reklamowe realizowane przy wykorzystaniu profesjonalnego drona DJI Mavic Pro.
Zapewniamy kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny.

O nas Kontakt
Informacje o firmie

O nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć reklamowych z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego zwanego powszechnie dronem. Oferujemy filmowanie dronem w jakości 4K oraz wykonywanie zdjęć lotniczych w bardzo wysokiej rozdzielczości. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty. Dysponujemy profesjonalnym dronem DJI Mavic Pro.

Nasz sprzęt

Dysponujemy dronem DJI Mavic Pro, który pozwala realizować stabilne nagrania w jakości 4K. Jest to kompaktowy i zwinny dron, kryjący w sobie duży potencjał mocy i zaawansowane technologie pozwalające na nagrywanie niesamowitych zdjęć i filmów.

Nasz zespół

Dostarczamy profesjonalne usługi – jesteśmy szybcy i precyzyjni. Nasi pracownicy to zespół starannie dobranych osób, których łączy wspólny cel, pasja i zaangażowanie. Dostosowujemy nasze działanie do Twoich potrzeb.

zobacz przykładowy film nagrany z drona

Najnowsze informacje

Aktualności

DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro to potężny, a zarazem mobilny dron, który zamieni niebo na Twój osobisty plac kreatywności. Jego kompaktowa obudowa kryje w sobie wiele nowoczesnych technologii, czyniąc z niego najbardziej …